Polecamy noclegi koło Czarnej Góry

Minusowe temperatury, kilkadziesiąt centymetrów śniegu, brak kolejek na wyciągach i średnio zapełniony stok – który z turystów nie zgodziłby się na spędzenie zimowego urlopu w takich warunkach? Idealne do wypoczynku i świetne do szaleństwa na stoku, a można je znaleźć… poza Tatrami. Wystarczy zmodyfikować nieco swoją stałą trasę wyjazdów i zamiast do Zakopanego, skierować się w stronę Sudetów – w kierunku Czarnej Góry, gdzie znajdziemy różne trasy zjazdowe, wyciągi narciarskie oraz noclegi, które sprawią, że wypoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy.

Płać tanio za noclegi

Niezależnie jednak od tego, gdzie jedziemy, z kim i na jak długo, warto rozejrzeć się za noclegiem odpowiednio wcześniej i nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. W większości przypadków, jeśli zarezerwujemy atrakcyjne miejsca noclegi w Czarnej Górze odpowiednio wcześniej, możemy nie tylko zapewnić sobie gwarancję miejsca noclegowego, ale również trafić na jakieś korzystne rabaty. W miejscowości, która żyje głównie z turystyki i którą co roku odwiedza kilkaset turystów więcej niż w poprzednim sezonie, ma to ogromne znaczenie, ponieważ może się zdarzyć, że dla kogoś zwyczajnie tego noclegu zabraknie. Aby nie przepłacać za rezerwację pokoju w ostatniej chwili (a ceny są wtedy nawet kilkanaście procent wyższe), można korzystać z rezerwacji internetowych. Niektóre pensjonaty oraz wille z prywatnymi pokojami prowadzą nawet swoje własne programy lojalnościowe – im dłużej zostajemy w danym ośrodku lub im częściej tam przyjeżdżamy, tym na większe zniżki możemy liczyć z każdym kolejnym przyjazdem.

Ale zachowaj ich poziom

Oczywiście szukanie taniego noclegu nie zwalnia nas z logicznej konieczności dbania o to, aby były to noclegi na poziomie. Na szczęście okoliczna baza noclegowa wyjątkowo rozpieszcza turystów: prawie dziewięćdziesiąt procent oferowanych pokoi i apartamentów posiada własne łazienki lub toalety. Co czwarty pokój z kolei ma dostęp do wydzielonego balkonu albo tarasu, skąd można podziwiać widoki na pobliskie góry. Co ciekawe, turyści większą wagę przykładają do faktu czy na terenie ośrodka znajduje się strzeżony parking, niż do tego, czy w pokojach dostępne jest Wi-Fi lub telewizja satelitarna. To tylko jeszcze bardziej podkreśla ogólną charakterystykę turystów przybywających tutaj na wakacje lub ferie, którzy bardziej cenią sobie aktywny wypoczynek niż siedzenie w hotelowych pokojach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>