Jak wakacje to tylko w Sarbinowie

Wielu Polaków uwielbia spędzać wakacje poza granicami kraju. Nie ma co się temu zjawisku dziwić – przez lata granica była zamknięta, a paszport był bardzo cenną zdobyczą w PRL-u. Możliwe, że z tego powodu egzotyczne wakacje stały się synonimem luksusu i bogactwa, przy czym w wielu przypadkach koszt takowego pobytu nie jest większy niż standardowy. Moda na Egipt nie przemija. Tuż za Egiptem stoi Tunezja i Turcja – wakacje w tych krajach są dostępne pod względem cenowych dla przeciętnego Polaka. Ogromnym atutem tego wyboru jest pewność pięknej i słonecznej pogody – jeśli nawet pojawi się kropla deszczu, to tylko na moment, a i tak wzbudzi powszechne zdziwienie.

Ogólnopolskie media dość mocno straszą zagrożeniem terrorystycznym w najbardziej popularnych pod względem turystyki krajach. Trudno ocenić, na ile te przestrogi są przesadzone, a na ile mają na celu ślepe podążanie za globalnym trendem wprowadzania ludzi w stan strachu. Jeśli ktoś poważnie bierze sobie do serca takie komunikaty, to zrezygnuje z tych kierunków na rzecz słonecznej Bułgarii lub bezpiecznej Polski. Inne kraje mogą się okazać atrakcyjne dla zupełnie innej półki klientów biur podróży, bardziej majętnych – nawet jeśli możliwe są oferty typu last minute. Sam koszt wykupienia turnusu nie jest jedynym wydatkiem – trzeba zabrać ze sobą pieniądze na rozmaite atrakcje, inaczej można być skazanym na pobyt w sektorze hotelowym.

W Polsce wypoczynkowi sprzyja letnisko Sarbinowo. Jest ono położone w gminie Mielno, będącej jedną z najbardziej lubianych gmin przez turystów, zafascynowanych wakacjami nad polskim morzem. Bałtyk w tych rejonach szczególnie ukochał sobie urlopowiczów, ma w zwyczaju dopieszczać ich cieplejszą wodą niż w innych rejonach Wybrzeża.

Największym skarbem Sarbinowa jest przepiękna piaszczysta plaża. To istne bóstwo wśród rodzimych plaż, duma regionu. Ma niezwykłą moc dobroczynnego oddziaływania na stan zdrowia człowieka – zarówno psychiczny, jak i fizyczny. Noclegi w Sarbinowie koncentrują się na jakości świadczonych usług. Baza noclegowa wspomaga wyszukanie najkorzystniejszych opcji wypoczynku, a samo miejsce zakwaterowania bywa wysoko oceniane przez turystów, którzy odwiedzili je w poprzednich sezonach. Nasz pobyt tutaj uważamy za jeden z bardziej udanych. Pogoda była wspaniała, a morze na tyle ciepłe, że nie chciało się wracać na brzeg. Wspomniany wcześniej nocleg nie sprawił nam żadnego problemu. Zaskoczyła nas liczba i różnorodność miejsc do spania w Sarbinowie. To zdecydowany atut tego miejsca. Może i Wy zawitaliście w te strony i tak samo jak my uważacie, że  nie ma nic lepszego niż pobyt nad polskim morzem? Piszcie w komentarzach. 

2 myśli na temat “Jak wakacje to tylko w Sarbinowie”

  1. Byłam w Sarbinowie w zeszłym roku, przez pierwszy tydzień padał deszcz, ale za to drugi tydzień – pogoda idealna, aż mi się nie chciało wracać na nocleg.

  2. @Juleczka wiem jak to jest, u mnie też przez połowę urlopu padało i prawie nie było słońca, ale za to pogoda w drugiej połowie zrekompensowała mi wszystko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>